Zdrowe żywienie dzieci w placówkach edukacyjnych to nasz najwyższy priorytet.

 

W Eduservice wiemy jak bardzo istotną rolę odgrywa codzienna dieta dzieci i młodzieży. Dlatego też nasi eksperci dokładają wszelkich starań, aby dostarczyć im zdrową i zrównoważoną dietę, która zaspokoi ich potrzeby energetyczne, zapewniając prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy. Dzięki współpracy z wysokiej klasy dietetykami, gwarantujemy zróżnicowane i zbilansowane pod kątem składników odżywczych i kaloryczności jadłospisy.

Nasz zespół to nie tylko wykwalifikowana kadra pracowników, ale także osoby z pasją, które stale poszerzają swoją wiedzę na temat najnowszych technik żywienia. Pozwala to zagwarantować Państwu najwyższą jakość oferowanych przez nas posiłków. Chcąc dzielić się naszą wiedzą oraz doświadczeniem, pojawiamy się w mediach udzielając wywiadów i pisząc artykuły. Zachęcamy do systematycznego śledzenia naszych publikacji!

Jak sprawić, aby dzieci jadły zdrowo? Jak wyglądają nawyki żywieniowe dzieci w dzisiejszych szkołach i przedszkolach? O tym mówił nasz specjalista dla Centrum Prasowego Lemon.

Wywiad dostępny jest pod tym linkiem:

kliknij >> mp3

Zdrowe żywienie dzieci