catering dla przedszkoli warszawa

Catering dla przedszkoli Grabina

Wyjątkowy Catering dla Przedszkoli w Grabinie – Zdrowie i Smak

W Eduservice z pasją dbamy o zdrowe i pełnowartościowe żywienie dzieci w przedszkolach w Grabinie. Nasze posiłki, bogate w składniki odżywcze, wspierają prawidłowy rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny dzieci, jednocześnie wzmacniając ich odporność.

Nasze menu opiera się na produktach sezonowych, co pozwala dzieciom poznawać nowe smaki i korzystać z sezonowych owoców i warzyw. Wszystkie posiłki konsultowane są z wykwalifikowanymi ekspertami do spraw żywienia, którzy dbają o to, aby porcje były zbilansowane i dostosowane do wieku oraz potrzeb dzieci.

Zróżnicowanie produktów w diecie przedszkolaków jest dla nas kluczowe, dlatego nasze potrawy zawierają produkty z każdej grupy żywności. Nasze zestawy obiadowe składają się z zupy, drugiego dania mięsnego, rybnego lub jarskiego oraz kompotu. Zapewniamy również posiłki dla dzieci ze szczególnymi potrzebami dietetycznymi, takie jak dania bez mleka, jaj, wieprzowiny czy glutenu.

Przykładowy jadłospis:

 • Śniadanie: ryż na mleku, kanapka z chleba pytlowego z masłem i szynką z indyka, przekąski owocowo-warzywne
 • I danie: zupa jarzynowa
 • II danie: gulasz wieprzowy z szynki, kopytka, sałatka z buraków, kompot
 • Podwieczorek: budyń śmietankowy, truskawki

Zamówienia ilościowe składane są z jednodniowym wyprzedzeniem do godziny 11:00. Ciepłe posiłki dostarczamy w pojemnikach termoizolacyjnych, w metalowych naczyniach umożliwiających nakładanie posiłków z bemarów. Możliwe jest także dostarczanie posiłków schłodzonych zgodnie z technologią cook & chill.

 

Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o przesłanie zapytania za pomocą formularza:

 

  Imię i nazwisko*
  Email*
  Telefon
  Wiadomość