catering dla przedszkoli warszawa

Catering dla przedszkoli Jabłonna

Profesjonalny Catering dla Przedszkoli w Jabłonnie – Zdrowie na Talerzu

Zdrowe, pełnowartościowe i dostosowane do potrzeb dziecka posiłki to klucz do jego dobrego samopoczucia i rozwoju. W Eduservice dbamy o właściwe żywienie dzieci w przedszkolach w Jabłonnie, dostarczając bogate w składniki odżywcze dania, które wspierają rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny dzieci oraz wzmacniają ich odporność.

Nasze menu bazuje na produktach sezonowych, co umożliwia dzieciom poznawanie nowych smaków i korzystanie z bogactw sezonowych owoców i warzyw. Serwowane przez nas posiłki są konsultowane z ekspertami do spraw żywienia, którzy dbają o zbilansowane porcje dostosowane do wieku i potrzeb dzieci.

Zróżnicowanie produktów w diecie dzieci w wieku przedszkolnym jest niezwykle ważne, dlatego przygotowujemy potrawy dostarczające produkty z każdej grupy żywności. Nasze zestawy obiadowe składają się z zupy, drugiego dania mięsnego, rybnego lub jarskiego oraz kompotu. Oferujemy również posiłki dla dzieci ze szczególnymi potrzebami dietetycznymi, takie jak dania bez mleka, jaj, wieprzowiny czy glutenu.

Przykładowy jadłospis:

 • Śniadanie: ryż na mleku, kanapka z chleba pytlowego z masłem i szynką z indyka, przekąski owocowo-warzywne
 • I danie: zupa jarzynowa
 • II danie: gulasz wieprzowy z szynki, kopytka, sałatka z buraków, kompot
 • Podwieczorek: budyń śmietankowy, truskawki

Zamówienia ilościowe składane są z jednodniowym wyprzedzeniem do godziny 11:00. Ciepłe posiłki dostarczamy w pojemnikach termoizolacyjnych, w metalowych naczyniach umożliwiających nakładanie posiłków z bemarów. Możliwe jest także dostarczanie posiłków schłodzonych zgodnie z technologią cook & chill.

 

Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o przesłanie zapytania za pomocą formularza:

 

  Imię i nazwisko*
  Email*
  Telefon
  Wiadomość