catering dla przedszkoli warszawa

Catering dla przedszkoli Michałów

Zdrowy Catering dla Przedszkoli w Michałowie – Smacznie i Profesjonalnie

Zdrowe i pełnowartościowe posiłki są niezbędne dla dobrego samopoczucia i rozwoju dziecka. W Eduservice troszczymy się o odpowiednie żywienie dzieci w przedszkolach w Michałowie, oferując dania bogate w składniki odżywcze, które wspierają rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny oraz wzmacniają odporność.

Nasze menu opiera się na produktach sezonowych, co pozwala dzieciom na poznawanie nowych smaków oraz korzystanie z sezonowych owoców i warzyw. Posiłki przygotowywane przez nas są konsultowane z ekspertami do spraw żywienia, którzy dbają o zbilansowane porcje odpowiednie do wieku i potrzeb dzieci.

Wiemy, jak ważna jest różnorodność produktów w diecie dzieci przedszkolnych, dlatego nasze potrawy dostarczają produkty z każdej grupy żywności. Zestawy obiadowe składają się z zupy, drugiego dania mięsnego, rybnego lub jarskiego oraz kompotu. Zapewniamy również posiłki dla dzieci ze specjalnymi potrzebami dietetycznymi, w tym dania bez mleka, jaj, wieprzowiny czy glutenu.

Przykładowy jadłospis:

 • Śniadanie: ryż na mleku, kanapka z chleba pytlowego z masłem i szynką z indyka, przekąski owocowo-warzywne
 • I danie: zupa jarzynowa
 • II danie: gulasz wieprzowy z szynki, kopytka, sałatka z buraków, kompot
 • Podwieczorek: budyń śmietankowy, truskawki

Zamówienia ilościowe składane są z jednodniowym wyprzedzeniem do godziny 11:00. Ciepłe posiłki dostarczamy w pojemnikach termoizolacyjnych, w metalowych naczyniach umożliwiających nakładanie posiłków z bemarów. Możliwe jest także dostarczanie posiłków schłodzonych zgodnie z technologią cook & chill.

 

Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o przesłanie zapytania za pomocą formularza:

 

  Imię i nazwisko*
  Email*
  Telefon
  Wiadomość