catering dla przedszkoli warszawa

Catering dla przedszkoli Ząbki

Najwyższej Jakości Catering dla Przedszkoli w Ząbkach – Smacznie i Zdrowo

Zdrowe i pełnowartościowe posiłki są kluczem do dobrego samopoczucia i prawidłowego rozwoju dziecka. W Eduservice dbamy o odpowiednie żywienie dzieci w przedszkolach w Ząbkach, oferując dania bogate w składniki odżywcze, które wspierają rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny oraz wzmacniają odporność.

Nasze menu bazuje na produktach sezonowych, co pozwala dzieciom poznawać nowe smaki i korzystać z sezonowych owoców i warzyw. Posiłki konsultowane są z wykwalifikowanymi ekspertami do spraw żywienia, którzy dbają o zbilansowane porcje odpowiednie do wieku i potrzeb dzieci.

Różnorodność produktów w diecie dzieci przedszkolnych jest niezwykle ważna, dlatego nasze potrawy zawierają produkty z każdej grupy żywności. Zestawy obiadowe składają się z zupy, drugiego dania mięsnego, rybnego lub jarskiego oraz kompotu. Zapewniamy także posiłki dla dzieci ze szczególnymi potrzebami dietetycznymi, w tym dania bez mleka, jaj, wieprzowiny czy glutenu.

Przykładowy jadłospis:

 • Śniadanie: ryż na mleku, kanapka z chleba pytlowego z masłem i szynką z indyka, przekąski owocowo-warzywne
 • I danie: zupa jarzynowa
 • II danie: gulasz wieprzowy z szynki, kopytka, sałatka z buraków, kompot
 • Podwieczorek: budyń śmietankowy, truskawki

Zamówienia ilościowe składane są z jednodniowym wyprzedzeniem do godziny 11:00. Ciepłe posiłki dostarczamy w pojemnikach termoizolacyjnych, w metalowych naczyniach umożliwiających nakładanie posiłków z bemarów. Możliwe jest także dostarczanie posiłków schłodzonych zgodnie z technologią cook & chill.

 

Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o przesłanie zapytania za pomocą formularza:

 

  Imię i nazwisko*
  Email*
  Telefon
  Wiadomość