catering dla szkol warszawa

Catering dla szkół Michałów

Zbilansowany Catering dla Szkół w Michałowie – Jakość i Smak

 

O zdrowym i smacznym żywieniu wiemy dużo. Dlatego nasze posiłki są urozmaicone i pełnowartościowe.

Eduservice to gwarancja zdrowych i smacznych posiłków dla szkół w Michałowie. Dzięki współpracy z dietetykami z Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie oraz Centrum Zdrowia Dziecka, nasze jadłospisy są starannie zbilansowane i odpowiadają na potrzeby żywieniowe dzieci i młodzieży.

W Michałowie nasze usługi cateringowe są cenione za profesjonalizm i dbałość o najwyższe standardy. Regularnie monitorujemy opinie uczniów i rodziców, aby stale doskonalić nasze menu. Nasze posiłki są nie tylko zdrowe, ale także atrakcyjne wizualnie i smakowo, co zachęca dzieci do ich jedzenia.

Oferujemy posiłki dla osób z różnymi wymaganiami dietetycznymi, w tym bezglutenowe, bezlaktozowe oraz inne specjalistyczne diety. Nasze potrawy przygotowujemy z użyciem nowoczesnych technologii, takich jak piece konwekcyjno-parowe, co pozwala zachować wartości odżywcze i ograniczyć ilość tłuszczu.

Eduservice jest gotowe prowadzić kuchnię w Twojej szkole w Michałowie. Nasze kuchnie i środki transportu są pod stałym nadzorem Sanepidu, co gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa żywności.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o przesłanie zapytania za pomocą formularza:

    Imię i nazwisko*
    Email*
    Telefon
    Wiadomość