Catering dla żłobków

Catering dla żłobków Jabłonna

Profesjonalny Catering dla Żłobków w Jabłonnie – Zdrowie na Pierwszym Miejscu

 

Pierwsze lata życia mają kluczowe znaczenie dla rozwoju fizycznego i umysłowego dziecka. W Eduservice oferujemy zdrowe i smaczne posiłki dla żłobków w Jabłonnie, które przygotowujemy z najwyższą starannością. Nasze potrawy są atrakcyjne smakowo i wizualnie, co sprawia, że dzieci chętnie po nie sięgają, codziennie poznając nowe smaki.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z dietetykami z Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie oraz Centrum Zdrowia Dziecka, stworzyliśmy jadłospisy zapewniające bogate w składniki odżywcze dania. Nasz wykwalifikowany personel oraz specjalistyczne urządzenia gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Dbamy o zdrową i zbilansowaną dietę, dlatego nasze posiłki przygotowujemy ze świeżych i sezonowych składników. Oferujemy również posiłki bezglutenowe oraz wykluczające przetwory mleczne, jaja i wieprzowinę. Unikamy soli i ostrych przypraw, które nie są wskazane dla małych dzieci.

Dostosowujemy dania do możliwości najmłodszych, blendując zupy i podając mięso w postaci pulpecików, kotlecików z sosem bądź gulaszu. Jako dodatki oferujemy marchewkę, buraczki na ciepło czy delikatną mizerię.

Dzięki specjalnym środkom transportu oraz pojemnikom termoizolacyjnym zapewniamy dostawę przygotowanych przez nas posiłków. Możliwe jest również dostarczanie posiłków schłodzonych zgodnie z technologią cook & chill.

 

Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o przesłanie zapytania za pomocą formularza:

    Imię i nazwisko*
    Email*
    Telefon
    Wiadomość