Catering dla żłobków

Catering dla żłobków Łomianki

Zdrowy i Profesjonalny Catering dla Żłobków w Łomiankach

 

Pierwsze lata życia mają kluczowe znaczenie dla rozwoju fizycznego i umysłowego dziecka. W Eduservice oferujemy zdrowe i smaczne posiłki dla żłobków w Łomiankach, które przygotowujemy z najwyższą starannością. Nasze potrawy dla najmłodszych są atrakcyjne zarówno smakowo, jak i wizualnie, co sprawia, że każdy maluch chętnie po nie sięga, poznając codziennie nowe smaki.

Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z profesjonalnymi dietetykami, m.in. z Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie oraz Centrum Zdrowia Dziecka, pozwoliły nam na stworzenie kompleksowych jadłospisów zapewniających bogate w składniki odżywcze dania. Nasz wykwalifikowany personel i specjalistyczne urządzenia gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług.

Dążymy do zapewnienia zdrowej i zbilansowanej diety, dlatego nasze posiłki przygotowujemy ze świeżych i sezonowych składników. Oferujemy posiłki bezglutenowe oraz wykluczające przetwory mleczne, jaja i wieprzowinę. Unikamy także soli i ostrych przypraw, które nie są wskazane dla małych dzieci.

W żłobkach dostosowujemy nasze dania do możliwości najmłodszych. Zupy często blendujemy, mięso podajemy w postaci miękkich pulpecików, kotlecików z sosem bądź gulaszu. W roli dodatków proponujemy marchewkę, buraczki na ciepło czy delikatną mizerię.

Dzięki specjalnym środkom transportu oraz pojemnikom termoizolacyjnym zapewniamy dostawę przygotowanych przez nas posiłków. Możliwe jest także dostarczanie posiłków schłodzonych zgodnie z technologią cook & chill.

 

Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o przesłanie zapytania za pomocą formularza:

    Imię i nazwisko*
    Email*
    Telefon
    Wiadomość