Catering dla żłobków

Catering dla żłobków Marki

Profesjonalny Catering dla Żłobków w Markach – Zdrowe Żywienie od Najmłodszych Lat

 

Pierwsze lata życia mają kluczowe znaczenie dla rozwoju fizycznego i umysłowego dziecka. W Eduservice oferujemy zdrowe i smaczne posiłki dla żłobków w Markach, przygotowywane z najwyższą starannością. Nasze dania są atrakcyjne zarówno smakowo, jak i wizualnie, co zachęca dzieci do ich jedzenia i codziennego poznawania nowych smaków.

Dzięki współpracy z dietetykami z Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie oraz Centrum Zdrowia Dziecka stworzyliśmy jadłospisy bogate w składniki odżywcze. Nasz wykwalifikowany personel oraz specjalistyczne urządzenia gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych usług.

Dbamy o zdrową i zbilansowaną dietę, dlatego nasze posiłki przygotowujemy ze świeżych i sezonowych składników. Oferujemy także posiłki bezglutenowe oraz wykluczające przetwory mleczne, jaja i wieprzowinę. Unikamy soli i ostrych przypraw, które nie są wskazane dla małych dzieci.

Dostosowujemy nasze dania do możliwości najmłodszych. Zupy często blendujemy, a mięso podajemy w formie miękkich pulpecików, kotlecików z sosem bądź gulaszu. W roli dodatków proponujemy marchewkę, buraczki na ciepło czy delikatną mizerię.

Dzięki specjalnym środkom transportu oraz pojemnikom termoizolacyjnym zapewniamy dostawę naszych posiłków. Możliwe jest także dostarczanie posiłków schłodzonych zgodnie z technologią cook & chill.

 

Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o przesłanie zapytania za pomocą formularza:

    Imię i nazwisko*
    Email*
    Telefon
    Wiadomość