Catering dla żłobków

Catering dla żłobków Michałów

Zdrowy i Profesjonalny Catering dla Żłobków w Michałowie

 

Pierwsze lata życia mają kluczowe znaczenie dla rozwoju fizycznego i umysłowego dziecka. W Eduservice oferujemy zdrowe i smaczne posiłki dla żłobków w Michałowie, przygotowywane z najwyższą starannością. Nasze dania są atrakcyjne zarówno smakowo, jak i wizualnie, co sprawia, że dzieci chętnie po nie sięgają i codziennie poznają nowe smaki.

Dzięki współpracy z dietetykami z Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie oraz Centrum Zdrowia Dziecka, stworzyliśmy jadłospisy bogate w składniki odżywcze. Nasz wykwalifikowany personel oraz specjalistyczne urządzenia gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych usług.

Dążymy do zapewnienia zdrowej i zbilansowanej diety, dlatego nasze posiłki przygotowujemy ze świeżych i sezonowych składników. Oferujemy posiłki bezglutenowe oraz wykluczające przetwory mleczne, jaja i wieprzowinę. Unikamy soli i ostrych przypraw, które nie są wskazane dla małych dzieci.

Dostosowujemy nasze dania do możliwości najmłodszych. Zupy często blendujemy, mięso podajemy w formie miękkich pulpecików, kotlecików z sosem lub gulaszu. W roli dodatków proponujemy marchewkę, buraczki na ciepło czy delikatną mizerię.

Dzięki specjalnym środkom transportu oraz pojemnikom termoizolacyjnym zapewniamy dostawę naszych posiłków. Możliwe jest także dostarczanie posiłków schłodzonych zgodnie z technologią cook & chill.

 

Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o przesłanie zapytania za pomocą formularza:

    Imię i nazwisko*
    Email*
    Telefon
    Wiadomość