Zdrowe posiłki
na półkolonie dla dzieci
w Warszawie

Porozmawiaj z doradcą
  Zdrowe, pożywne posiłki

  Wiemy, jak ważne dla zdrowia i rozwoju dzieci jest odżywcze, zdrowe i pełnowartościowe jedzenie. Również podczas półkolonii, gdzie nauka łączy się z zabawą oferujemy zdrowe, dobrze zbilansowane posiłki dla dzieci, aby były pełne energii na cały dzień!

  Posiłki dostosowane do aktywności dziecka

  Półkolonie to czas różnorodnych zabaw i aktywności, dlatego posiłki muszą być zróżnicowane i dostarczać dzieciom najważniejszych wartości odżywczych. Oferujemy elastyczność w wyborze dostarczanych dań, w zależności od potrzeb energetycznych i formy spędzania czasu.

  20 lat doświadczenia

  Dbamy o żywienie dzieci już od 20 lat, a nasze jadłospisy są opracowane we współpracy z ekspertami z zakresu żywienia człowieka. Dzięki temu nasze dania są zbilansowane, pełnowartościowe, odżywcze i dostarczają dzieciom najważniejszych składników do prawidłowego funkcjonowania.

  Dlaczego my?

  Oferujemy elastyczność w wyborze dań w zależności od potrzeb i aktywności na półkoloniach
  Profesjonalne podejście - jadłospis jest tworzony wspólnie z dietetykiem
  Dostarczamy posiłki bezpiecznie zapakowane, gotowe do porcjowania i podawania
  Szybkie zamówienie i elastyczne godziny dostaw dostosowane do planu dnia

  Zaufali nam:

  ,,


  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy podczas organizacji półkolonii dla naszej szkoły pływania oraz z jakości i smaku -przede wszystkim obiadów. Był to spory przeskok w porównaniu do firmy z której korzystaliśmy wcześniej. Organizacyjnie wszystko przebiegło sprawnie, nie było żadnych pomyłek ( co też w porównaniu z poprzednimi firmami było miłym zaskoczeniem) i z chęcią do Was wrócimy latem

  Academy of Hasten

  Otrzymaj przykładowy jadłospis.