Zdrowe posiłki
dla przedszkoli i szkół
w Warszawie

Porozmawiaj z doradcą
  Catering dla szkół

  Zdrowe żywienie odgrywa kluczową rolę w prawidłowym rozwoju i pełnym wykorzystaniu potencjału intelektualnego dzieci w wieku szkolnym. Nasze posiłki są pełnowartościowe, odżywcze i na bazie nieprzetworzonych produktów, aby zaspokajać potrzeby energetyczne dzieci.

  Catering dla przedszkoli

  Odpowiednie żywienie decyduje o zdrowiu dziecka i jego prawidłowym rozwoju, a także ma ogromny wpływ na aktywność umysłową i ruchową. Zapewniamy zrównoważoną odżywczo dietę dla dzieci, odpowiednią dla ich wieku, opartą o urozmaicone, naturalne produkty najwyższej jakości.

  Catering dla żłobków

  Właściwe żywienie dzieci zapewnia zdrowy rozwój fizyczny i emocjonalny, a także wzmacnia ich naturalną odporność. Zapewniamy dzieciom zdrową dietę od ich najmłodszych lat, zgodną z podstawowymi zasadami żywienia.

  Dlaczego my?

  Dostosowujemy się do oczekiwań podopiecznych - modyfikujemy jadłospis na bieżąco
  Profesjonalne podejście - jadłospis jest tworzony wspólnie z dietetykiem
  Dostarczamy posiłki bezpiecznie zapakowane, gotowe do porcjowania i podawania
  Szybkie zamówienie i elastyczne godziny dostaw dostosowane do potrzeb placówki

  Zaufali nam:

  ,,

  Współpraca z firmą Eduservice, która dostarcza catering do naszego przedszkola i żłobka, przebiega bardzo dobrze od kilku lat. Ich jedzenie jest zawsze smaczne i urozmaicone, co bardzo podoba się dzieciom. Szczególnie zupy zyskały sobie ich uznanie. Dostawy są zawsze punktualne, co jest dla nas bardzo ważne. Doceniamy także łatwość w komunikacji z zespołem Eduservice i ich elastyczność w dostosowywaniu posiłków do indywidualnych potrzeb naszych podopiecznych.

  Academy International

  Wypełnij formularz, aby otrzymać przykładowy tygodniowy jadłospis.