Eduservice – zdrowy catering dla placówek edukacyjnych

 

Działaniom Eduservice przyświeca idea przygotowywania zdrowych i pełnowartościowych posiłków, dostosowanych do potrzeb dzieci i młodzieży. Usługami cateringowymi zajmujemy się od ponad dziesięciu lat, zapewniając zrównoważoną i pożywną dietę dla dzieci z różnych grup wiekowych. Posiłki, które przygotowujemy z najwyższą starannością, gwarantują prawidłowy rozwój,  fizyczny i psychiczny dziecka.

Dania przyrządzamy w różnych gramaturach, specjalnie dostosowanych do żywienia dzieci z różnych grup wiekowych. Kompleksowe jadłospisy jakie oferujemy zostały opracowane na bazie współpracy z ekspertami z zakresu żywienia człowieka, a także w oparciu o analizy opinii naszych klientów. Zadowolenie dzieci z serwowanych dań jest dla nas priorytetem, dlatego też każdemu zamówieniu poświęcamy maksimum czasu i uwagi, a przede wszystkim serca.

catering dla placowek edukacyjnych warszawa

Mamy świadomość jak częstym zjawiskiem w obecnych czasach jest nietolerancja pokarmowa. Dlatego też wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom żywieniowym dzieci i młodzieży, serwujemy również posiłki dietetyczne – bezglutenowe, bez mięsa wieprzowego, bez białka krowiego, jak i kurzego. Nasze pełnowartościowe dania nie tylko znakomicie smakują, ale także zadziwiają najmłodszych swoim wyglądem, dzięki czemu mamy pewność, że każdy niejadek z pewnością spróbuje naszych dań!

Potrawy przygotowywane przez Eduservice są nie tylko odpowiednio zbilansowane, ale także smaczne i zróżnicowane. Ofertę kierujemy do wszystkich placówek edukacyjnych mieszczących się w Warszawie – szkół podstawowych, przedszkoli oraz żłobków. Doświadczeni kucharze Eduservice idealnie dopasują menu do nawet najbardziej wymagających dziecięcych podniebień.

Współpraca z Eduservice to same atuty!

 • efektywne ograniczenie kosztów produkcji;
 • dostarczenie posiłków do kilku placówek jednocześnie, a przez to zastosowanie efektu skali;
 • stały nadzór nad procedurami produkcji posiłków;
 • optymalne zużycie surowców, co ogranicza koszty związane z produkcją;
 • standaryzacja i specjalistyczne urządzenia – wysoka jakość oferowanych produktów;
 • procedury produkcji to również gwarancja stałej, wysokiej jakości i bezpieczeństwa żywionych osób;
 • negocjujemy korzystne rabaty u dostawców surowców i technologii, które znacząco obniżają cenę świadczonej usługi;
 • wykwalifikowany personel – gwarancja wysokiej jakości usług;
 • przeniesienie na firmę Eduservice ryzyka oraz odpowiedzialności za bezpieczeństwo produkcji żywności;
 • obniżenie kosztów działalności związanych z zatrudnieniem wykwalifikowanego personelu oraz dostosowywaniem kuchni do rosnących wymogów sanitarnych wobec podmiotów przygotowujących posiłki w placówkach zbiorowego żywienia;
 • pewność, że potrawy serwowane konsumentom zostały przygotowywane przez specjalistów z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa;
 • stała współpraca z klientem w zakresie podwyższania jakości posiłków oraz dostosowania oferty do upodobań konsumentów.

Eduservice to profesjonalna obsługa, doskonała organizacja przy dostarczaniu posiłków, oraz wyśmienite i zdrowe potrawy, które pokocha każde dziecko!

Zapraszamy do współpracy – skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę jeszcze dziś!