Przykładowe Menu

Menu dla żłobka, jadłospis dla przedszkola i szkoły – wiemy, jak robić to dobrze

Dobrze zbilansowana dieta wpływa na rozwój dziecka już od pierwszych chwil jego życia. Wiemy, jak dużą rolę odgrywają posiłki spożywane w rodzinnym gronie. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, jak istotne dla poprawnego rozwoju dziecka jest menu w żłobku czy jadłospis w przedszkolu. Prawidłowe odżywianie ważne jest na każdym etapie życia dziecka, dlatego wkładamy serce w to, aby jadłospisy dla szkół podstawowych były jak najbardziej wartościowe, urozmaicone i uwzględniały wysokiej jakości produkty.

Pożywienie to jeden z najistotniejszych czynników wpływających na rozwój dziecka. Niezależnie od tego, czy są to pierwsze miesiące jego życia, czas opieki w żłobku czy przedszkolu, czy też okres nauki szkolnej, dieta dziecka powinna być zbilansowana, zróżnicowana i oparta na pochodzących z natury produktach. Zabiegamy o to, aby nasze menu były przygotowane zgodnie z wytycznymi dotyczącymi żywienia dzieci w placówkach oświatowych. Oto przykład jednego z naszych jadłospisów:

Menu dla żłobka – ważne początki

Najmłodsi podopieczni potrzebują wiele energii, by móc poznawać świat. Ich rozwój odbywa się za pomocą wszystkich zmysłów. Stąd też szczególnie ważnym aspektem żywienia jest proponowanie dzieciom możliwie różnorodnych potraw. Atrakcyjne smakowo potrawy to absolutna podstawa dobrego jadłospisu dla żłobka. Właściwe menu powinno wspierać rozwój oraz kształtować nawyki żywieniowe, które znajdą odzwierciedlenie w kolejnych latach życia dziecka. Nasz catering dla żłobków to gwarancja, że wszystko to zostanie spełnione.

Czas przedszkola – jadłospis kluczowy dla rozwoju

Co powinno znaleźć się w jadłospisie dla przedszkola? Zabiegamy o to, by przedszkolne menu opierało się przede wszystkim na produktach sezonowych. Podstawa to owoce i warzywa, ale nie tylko. Przygotowywane dla przedszkoli menu przygotowane są zgodnie z wytycznymi dotyczącymi żywienia dzieci w placówkach oświatowych. Dzięki temu dostarczamy dzieciom produkty mięsne, rybne oraz jarskie w odpowiednich proporcjach. A wszystko po to, by zapewnić dzieciom prawidłowy rozwój oraz wspierać ich naturalną odporność. Sprawdź ofertę naszego cateringu dla przedszkoli w Warszawie i okolicach.

Dzieci w szkole podstawowej zasługują na wartościowy jadłospis

W okresie szkolnym dzieci potrzebują dużego zasobu energii zarówno do zabawy, jak i zdobywania wiedzy. Ich prawidłowy rozwój fizyczny, intelektualny oraz emocjonalny w dużej mierze zależy od tego, co znajdzie się w szkolnym jadłospisie. Dobór ten nie może być przypadkowy. Jadłospis dla szkoły podstawowej przygotowujemy w oparciu nie tylko o najlepszą dostępną wiedzę, ale także pojawiające się trendy w tym obszarze. Dowiedz się więcej o naszym cateringu dla szkół podstawowych.

Zdajemy sobie sprawę, że każde dziecko posiada indywidualne predyspozycje żywieniowe, a jego potrzeby nie mogą być ignorowane. Dlatego też, jeżeli istnieje taka potrzeba dostosowujemy jadłospis do specjalnych wymagań. Na życzenie udostępniamy także inne przykłady naszych menu. Obecnie działamy na terenie Warszawy i okolic, gdzie przygotowujemy zróżnicowane jadłospisy dla żłobków, przedszkoli i szkół podstawowych.

W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy do kontaktu.

    Imię i nazwisko*
    Email*
    Telefon
    Wiadomość