catering dla szkol warszawa

Catering dla szkół

Zdrowy i profesjonalny catering dla szkół – Warszawa

 

O zdrowym i smacznym żywieniu wiemy dużo. Dlatego nasze posiłki są urozmaicone i pełnowartościowe.

Przygotowywane przez nas jadłospisy zostały opracowane we współpracy z wysokiej klasy dietetykami. Współpracowaliśmy m.in. z Instytutem Żywności i Żywienia w Warszawie, Centrum Zdrowia Dziecka oraz firmą Setpoint – Doradztwo Żywieniowe. Współpraca ta zaowocowała utworzeniem jadłospisów zapewniających urozmaicone i zbilansowane pod kątem składników odżywczych i kaloryczności ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb dzieci i młodzieży.

Wiedzę specjalistyczną wzbogacamy o codzienną obserwację preferencji żywieniowych odbiorców. Od kilku lat za pomocą ankiet wypełnianych przez klientów zbieramy opinie o naszych potrawach. Ankiety są szczegółowo analizowane i służą stałemu podwyższaniu satysfakcji Klientów ze współpracy z Eduservice. Potrawy, które nie zyskały uznania naszych odbiorców są zastępowane przez inne o podobnych wartościach odżywczych.

Wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom zapewniamy także posiłki dla osób ze szczególnymi potrzebami dietetycznymi. Dostarczamy posiłki wykluczające użycie przetworów mlecznych, jaj, wieprzowiny a także posiłki bezglutenowe.

Nasze posiłki przygotowujemy w oparciu o najnowocześniejsze i najzdrowsze technologie. Wiele potraw mięsnych, rybnych oraz jarzyn gotujemy i pieczemy w piecach konwekcyjno – parowych. Technologia ta pozwala zachować w potrawach większą ilość zdrowych składników oraz zapewnia niższą zawartość tłuszczu niż w potrawach smażonych w tradycyjny sposób

Eduservice może być operatorem kuchni w Twojej szkole.

Nasza nowoczesna kuchnia oraz środki transportu zostały dopuszczone do eksploatacji przez Sanepid i są pod stałym nadzorem sanitarnym tej instytucji. Wykwalifikowany personel posiada aktualne zaświadczenia dopuszczające do pracy przy produkcji żywności.

W każdym przypadku zapewniamy transport.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o przesłanie zapytania za pomocą formularza:

    Imię i nazwisko*
    Email*
    Telefon
    Wiadomość

    Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty placówki edukacyjne spoza Warszawy: