Wykwalifikowany personel dbający o zdrową dietę dzieci

catering dla stolowek w szkolach

Nasz personel tworzą młode i energiczne osoby z pasją, stale poszerzające wiedzę na temat najnowszych technik żywienia. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość posiłków.

Staramy się także, aby nasz Zespół ciągle podnosił swoje kwalifikacje w zakresie zasad oraz metod zdrowego i smacznego przygotowywania posiłków.

Dbamy o nasz Zespół szkolimy się, aby nasze umiejętności i wiedza mogły podnosić jakość świadczonych usług.

Kierownik: Patryk Czesnowski

Doświadczenie zawodowe w gastronomii zdobywał od momentu ukończenia nauki w tym kierunku- przechodząc poszczególne stanowiska i etapy swojej kariery. Od ponad 13 lat związany z profesjonalnym gotowaniem. Kreatywny kucharz z zamiłowania i pasji. Poznał tajniki kuchni europejskiej, azjatyckiej, ale specjalizował się również w dietach owocowo – warzywnych, czy niskokalorycznych.

Jego priorytety  w pracy to wysoka jakość serwowanych potraw w oparciu o najlepsze produkty oraz dbałość o wysoki poziom usług i co najważniejsze uśmiech na twarzach naszych najbardziej wymagających klientów – dzieci.

Szef kuchni: Przemek Gwara

Ukończył szkołę gastronomiczną.  Pracę w firmach cateringowych zna od podstaw. Na co dzień poza wspaniałymi posiłkami, które wychodzą spod jego ręki, jest doskonałym wsparciem dla naszego Kierownika.
W pracy najważniejsze jest dla niego zadowolenie dzieci. Ceni domowy smak i estetykę podania potraw.

Obsługa klienta: Justyna Gromek

Dobry kontakt z naszymi klientami to podstawa naszych codziennych działań. Pani Justyna jest do Państwa dyspozycji. Jak nikt inny potrafi z uwagą wysłuchać każdego klienta i odpowiedzieć na wszystkie kluczowe pytania.

Zapraszamy do współpracy – skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę jeszcze dziś!