catering dla szkol warszawa

Catering dla szkół

Zdrowy i profesjonalny catering dla szkół – Warszawa

 

O zdrowym i smacznym żywieniu wiemy dużo. Dlatego nasze posiłki są urozmaicone i pełnowartościowe.

Przygotowywane przez nas jadłospisy zostały opracowane we współpracy z wysokiej klasy dietetykami. Współpracowaliśmy m.in. z Instytutem Żywności i Żywienia w Warszawie, Centrum Zdrowia Dziecka oraz firmą Setpoint – Doradztwo Żywieniowe. Współpraca ta zaowocowała utworzeniem jadłospisów zapewniających urozmaicone i zbilansowane pod kątem składników odżywczych i kaloryczności ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb dzieci i młodzieży. (więcej…)

catering dla przedszkoli warszawa

Catering dla przedszkoli

Zdrowy i profesjonalny catering dla przedszkoli – Warszawa

Zdrowe, pełnowartościowe i dostosowane do potrzeb dziecka posiłki to warunek konieczny nie tylko jego dobrego samopoczucia, ale i rozwoju. Dlatego też dbamy o właściwe i racjonalne żywienie dzieci już od najmłodszych lat, dostarczając bogate w składniki odżywcze dania, zapewniające prawidłowy rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny dzieci, a także wzmacniające ich naturalną odporność.

(więcej…)

Catering dla żłobków

Caterning dla żłobków

Zdrowy i profesjonalny catering dla żłobków – Warszawa

 

Pierwsze lata życia mają kluczowe znaczenie dla rozwoju fizycznego i umysłowego dziecka. Dobrze zbilansowana dieta wspiera ich potrzeby odżywcze, zapewniając prawidłowe rozwijanie się, przy jednoczesnym kształceniu nawyków żywieniowych już od najmłodszych lat. Oferujemy zdrowe i smaczne posiłki, które przygotowujemy z najwyższą starannością. Nasze potrawy dla dzieci z grup żłobkowych są nie tylko atrakcyjne smakowo, ale także wizualnie, dzięki czemu każdy maluch z chęcią sięgnie po potrawę, codziennie poznając nowe smaki.

(więcej…)