Catering dla żłobków

Catering dla żłobków

Zdrowy i profesjonalny catering dla żłobków – Warszawa

 

Pierwsze lata życia mają kluczowe znaczenie dla rozwoju fizycznego i umysłowego dziecka. Dobrze zbilansowana dieta wspiera ich potrzeby odżywcze, zapewniając prawidłowe rozwijanie się, przy jednoczesnym kształceniu nawyków żywieniowych już od najmłodszych lat. Oferujemy zdrowe i smaczne posiłki, które przygotowujemy z najwyższą starannością. Nasze potrawy dla dzieci z grup żłobkowych są nie tylko atrakcyjne smakowo, ale także wizualnie, dzięki czemu każdy maluch z chęcią sięgnie po potrawę, codziennie poznając nowe smaki.

Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z profesjonalnymi dietetykami, m.in. z Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie, a także z Centrum Zdrowia Dziecka, pozwoliła na przygotowanie kompleksowych jadłospisów zapewniających bogate w składniki odżywcze dania. Nasz wykwalifikowany personel oraz wysokospecjalistyczne urządzenia, zapewniają zachowanie wszystkich standardów bezpieczeństwa oraz gwarancje najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Dążymy do zapewnienia zdrowej i zbilansowanej diety, dlatego też przygotowując posiłki dla najmłodszych, korzystamy ze świeżych i sezonowych składników dostarczanych na bieżąco.

Stawiając sobie za cel zdrowie najmłodszych oraz ich różnorodne potrzeby dietetyczne, oferujemy posiłki bezglutenowe oraz wykluczające użycie przetworów mlecznych, jaj i wieprzowiny. Unikamy także składników, które nie są wskazane dla małych dzieci, w tym soli czy ostrych przypraw.

W grupach żłobkowych dostosowujemy nasze dania do możliwości najmłodszych. Zupki często są blendowane, aby dzieci nie miały problemów z ich przełykaniem, mięso występuje zwykle w postaci miękkich pulpecików, kotlecików z sosem bądź aromatycznego gulaszu. W roli dodatków proponujemy lubianą przez maluchy marchewkę, buraczki na ciepło czy delikatną mizerię.

Dzięki specjalnym środkom transportu oraz pojemnikom termoizolacyjnym, zapewniamy również dostawę przygotowanych przez nas posiłków. W przypadku gdy placówka posiada ciąg technologiczny do regeneracji potraw, możliwe jest także dostarczanie posiłków schłodzonych w schładzarce szokowej – zgodnie z nowoczesną technologią cook & chill.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami:

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o przesłanie zapytania za pomocą formularza:

  Imię i nazwisko*
  Email*
  Telefon
  Wiadomość

   

  Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty placówki edukacyjne spoza Warszawy: